Poszukiwana nowa formuła

Dodano 15.3.2020

 

Mając na uwadze zakończenie z dniem 31 marca 2020 r. umowy z nazwa.pl spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie co do ważności kreatora www sedziowielod.nazwa.pl i utrzymania serwera sędziowie.nazwa.pl INFORMUJEMY, ŻE OD KWIETNIA POSZUKUJEMY NOWEJ FORMUŁY DZIAŁANIA. Chcielibyśmy przedłużyć jedynie domenę sedziowielodzcy.pl (koszt wg ceny z marca 2019 r. około 150 zł).

W ubiegłym roku łączna opłata za utrzymanie strony przez okres 12 miesięcy (do końca marca 2020 r.) wyniosła 2 118,06zł. Kwota ta została pokryta z dobrowolnych składek łódzkich sędziów. W tym roku również mamy deklaracje co do chęci dalszego finansowania funkcjonowania strony. Decyzja o zmianie formuły wynika jednak w pierwszej kolejności z potrzeby uproszczenia technicznej funkcjonalności strony, a także z drastycznego ograniczenia „ustawą kagańcową” roli samorządu sędziowskiego, co zawęża nam pole działania do aktywności poprzez stowarzyszenia. W związku z powyższym zachęcamy wszystkich sędziów łódzkich do zapisywania się do stowarzyszeń „Themis” i „Iustitia”, które zamierzamy współtworzyć lub co najmniej bardzo blisko z nimi współpracować.

Rozważane opcje w zakresie dalszych publikacji to przeniesienie strony na inny serwer z wykorzystaniem innego kreatora lub ograniczenie do publikacji poprzez Facebook.

Wszelkie propozycje i oczekiwania w tej sprawie prosimy nadsyłać na nasz adres mailowy administrator@sedziowielodzcy.pl  lub zgłaszać bezpośrednio do członków redakcji.

 

 

 

 

Redakcja: Krzysztof Kacprzak, Halina Kierska-Furmańczyk, Ewa Maciejewska, Rafał Maciejewski (admin) i Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

kontakt:   administrator(at)sedziowielodzcy.pl    (w miejsce (at) należy wpisać @)