Będziemy walczyć do skutku. Prestiżu do garnka nie włożymy.

Dodano 3.2.2019

 

Nasi pracownicy mają wciąż nowe pomysły, nie tylko na hasła na transparentach, ale także jak w bardziej zauważalny sposób zaprezentować sprzeciw wobec dramatycznie niskich płac i determinację w domaganiu się poprawy swojej sytuacji bytowej.

W budynku sądu już wkrótce pojawią się plakaty. Zamawiane są  specjalne koszulki z napisem PROTEST. Rusza akcja antywalentynek. Bieżące informacje i  zdjęcia publikowane są na otwartej grupie facebookowej "Protesty Pracowników Sądów i Prokuratur". Planowane są też akcje poza terenem sądu. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem, którego nasi urzędnicy się w ekspresowy sposób uczą.

W najbliższy czwartek 7 lutego 2019 r. Zarządy Łódzkich Oddziałów KNSZZ AD REM zapraszają o godz. 15.40 na Pl. Dąbrowskiego przed budynek Sądu Okręgowego w Łodzi na manifestację związaną z sytuacją finansową w resorcie.  Zaproszeni są wszyscy, którzy solidaryzują się postulatami płacowymi pracowników wymiaru sprawiedliwości. W tym gronie nie powinno  zabraknąć sędziów i adwokatów, bo to my na co dzień najwięcej z pracy urzędników korzystamy.

Udostępniajcie też proszę informację o wydarzeniu na Facebooku. To są drobne gesty, które kosztują nie wiele, a znaczą bardzo dużo.

Do zobaczenia w czwartek na Placu!

 

SSO Ewa Maciejewska

 

 

 

 

Redakcja: Krzysztof Kacprzak, Halina Kierska-Furmańczyk, Ewa Maciejewska, Rafał Maciejewski (admin) i Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

kontakt:   administrator(at)sedziowielodzcy.pl    (w miejsce (at) należy wpisać @)