Szkolenie i integracja

Dodano 12.5.2019

 

Informujemy wszystkich Państwa Sędziów, że planowane na październik 2019 roku spotkanie szkoleniowo – integracyjne odbędzie się. W tydzień udało się zebrać grupę, która pozwala zorganizować to wydarzenie. Na tę chwilę mamy około 80 deklaracji uczestnictwa. Serdecznie dziękujemy za tak szybki i masowy odzew na naszą inicjatywę. Docierają do nas sygnały, że z uwagi na czas majówki i licznych urlopów wiele osób nie zdążyło zgłosić swojego udziału w szkoleniu. Dlatego przedłużamy czas przyjmowania zgłoszeń. Do końca maja 2019 roku można zgłosić deklarację uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszeniu powinna towarzyszyć wpłata zadatku w kwocie 100 zł.

Przypominamy podstawowe informacje o szkoleniu:

termin: 4 – 6 października 2019 roku

miejsce: Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach
ul. Klonowa 16

koszt: 480 – 550 zł od osoby (w zależności od rodzaju pokoju).

Cena obejmuje udział w zajęciach z zaproszonymi gośćmi, zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (łącznie z kolacją połączoną z zabawą przy muzyce).

Podany koszt szkolenia może być niższy w przypadku dużej liczby uczestników. Ostateczną cenę i program wydarzenia z listą zaproszonych gości podamy do wiadomości na początku czerwca br.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: administrator@sedziowielodzcy.pl lub do członków Redakcji.

 

 

 

 

Redakcja: Krzysztof Kacprzak, Halina Kierska-Furmańczyk, Ewa Maciejewska, Rafał Maciejewski (admin) i Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

kontakt:   administrator(at)sedziowielodzcy.pl    (w miejsce (at) należy wpisać @)