SZKOLENIE I INTEGRACJA

Dodano 28.4.2019

 

Zgodnie ze wstępnymi zapowiedziami działań sędziów łódzkich na bieżący rok, informujemy o zamiarze zorganizowania szkolenia dla sędziów. Dokonaliśmy wstępnej rezerwacji hotelu na pierwszy weekend października 2019 roku. Szkolenie odbędzie się, jeśli zbierzemy grupę minimum 100 sędziów. Wzorem roku ubiegłego planujemy zaprosić wybitnych prawników. Chcemy także wzbogacić formułę szkolenia o spotkanie z dziennikarzami, którzy specjalizują się w tematyce ustrojowej. Lista gości zostanie podana do wiadomości, jeśli uda się zebrać odpowiednio dużą grupę uczestników.

Podstawowe informacje o szkoleniu:

termin: 4 – 6 października 2019 roku

miejsce: Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach
ul. Klonowa 16

koszt: 480 – 550 zł od osoby (w zależności od rodzaju pokoju).

Cena obejmuje udział w zajęciach z zaproszonymi gośćmi, zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (łącznie z kolacją połączoną z zabawą przy muzyce).

Zamiar wzięcia udziału w szkoleniu można zgłaszać do 10 maja 2019 roku. Do tej samej daty należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł. Zaliczka zostanie zwrócona, jeśli nie uda się zebrać grupy 100 uczestników.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: administrator@sedziowielodzcy.pl lub do członków Redakcji.

 

 

 

Redakcja: Krzysztof Kacprzak, Halina Kierska-Furmańczyk, Ewa Maciejewska, Rafał Maciejewski (admin) i Katarzyna Wesołowska-Zbudniewek

kontakt:   administrator(at)sedziowielodzcy.pl    (w miejsce (at) należy wpisać @)